Sprawdź status przesyłki

Kierowca – dostawca żywności

Zakres obowiązków:

- realizacja dostaw zakupów spożywczych według standardów klienta.

- dbanie o przekazane mienie

- rozliczenie z pobranych materiałów i narzędzi

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B,

- znajomość topografii miasta,

- mile widziana książeczka sanepidu

- dokładność i odpowiedzialność,

- systematyczność, niekaralność, kultura osobista,

- dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

- elastyczne formy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie

- gwarantowaną stawkę podstawową oraz system motywacyjny,

- grafik dostosowany do potrzeb z możliwością pracy np. tylko popołudniami lub weekendy

- możliwość realizacji nadgodzin

- praca w młodym, dynamicznym zespole,

- szkolenie wprowadzające,

- nowoczesną flotę samochodową (Mercedes Sprinter, Iveco Daily)

- dofinansowanie do karty sportowej OK System

- ubezpieczenia grupowe w TUZ

- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

  1. Wysłanie aplikacji stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego.
  2. Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawarli Państwo informacje o stanie zdrowia, prosimy o umieszczenie w nich także poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w art. 9 ust. 1 RODO (danych szczególnej kategorii) zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych.”
  3. Jeżeli chcą Państwo, aby uwzględniano Państwa kandydaturę w przyszłych prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych, prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Solid S. A. przez okres 12 miesięcy od daty wysłania mojej aplikacji.”
Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Nasi klienci

WebTrucker
Mail