Sprawdź status przesyłki

można mieć wiele celów...
                    naszym jest przesyłka na czas

Marka Patron Service jest obecna na rynku od 1990 roku. Celem zapewnienia kompleksowej obsługi klientów działalność przedsiębiorstwa funkcjonującego wówczas pod nazwą Patron Service sp. z o.o. (obecnie Solid S.A) została w 2007 r. poszerzona o przesyłki kurierskie, które dzięki ciężkiej wieloletniej pracy i wsparciu kapitałowym grupy Solid przerodziły się w ogólnopolską usługę kurierską. 

Dziś kilkuset naszych pracowników i kurierów w każdym naszym oddziale codziennie dokłada wszelkich starań by, sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów.

Posiadamy zróżnicowany pakiet usług dodatkowych poprawiający jakość doręczeń, wspierany przez zaawansowane, interaktywne narzędzia do zarządzania przesyłkami.

Rozwiązania integracyjne, kompleksowa oferta, indywidualne podejście to nasza odpowiedź na potrzeby nowoczesnego biznesu. 

Priorytetem naszych działań jest zadowolenie klientów.

Dzięki połączeniu najwyższej jakości usług z konkurencyjnymi warunkami współpracy, usługa Patron Service realizowana przez Solid S.A. stawiana jest obecnie jako najlepsza alternatywa i numer jeden wśród usług polskich firm kurierskich.

Nasi klienci

WebTrucker
Mail
Facebook