Sprawdź status przesyłki

Aktualności - usługi kurierskie

Warszawa, 2019-06-13

Szanowni Państwo 

w związku ze zbliżającym się dniem ustawowo wolnym od pracy przypadającym 20 czerwca br. - uprzejmie informujemy, że wszystkie przesyłki paletowe nadane w dniu 19 czerwca br. będą miały ustawioną datę dostawy na dzień 24 czerwca br. 

W dniu 21 czerwca br. usługi odbiorów i doręczeń przesyłek paletowych nie będą realizowane. 

Mamy nadzieję, że powyższe ograniczenie zostanie przyjęte przez Państwa ze zrozumieniem i nie wpłynie na naszą dalszą współpracę. 

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 319 88 99 bądź adresem e-mail dok@patronservice.com.pl.  

Z poważaniem 

Prezes Zarządu

Krzysztof Krawczyk

Solid SA

Warszawa, 2019-05-24

Szanowni Państwo

przypominamy, że od 01.06.2019 przy korzystaniu z wysyłki za pośrednictwem InPost, będą naliczane dodatkowe opłaty oraz zmianą ulegną ceny podstawowe przesyłek powyżej 10kg do przedziału 50kg, ceny za dodatkowe kilogramy powyżej 50kg, ceny NST.

Zostaje wprowadzona nowa usługa "podjazd po paczkę" która zostanie umieszczona w standardowym cenniku usług na stronie www.patronservice.pl i będzie wynosić:

Podjazd przy nadaniu do 1 paczki - cena usługi + 3,50zł

Podjazd przy nadaniu do 2 paczek - cena usługi + 2,00zł

Podjazd przy nadaniu do 3 paczek - cena usługi + 1,50zł

Podjazd przy nadaniu do 4 paczek - cena usługi + 1,25zł

Opłata przy jednorazowym nadaniu 5 lub więcej paczek nie będzie pobierana. 

Alternatywą do zmian jakie wprowadza Inpost jest uzgodnienie z opiekunem handlowym warunków współpracy poprzez innego przewoźnika co w wielu przypadkach zminimalizuje lub wykluczy podwyżki stawek Inpost.

Stale działamy nad poszerzeniem wachlarza dostępnych przewoźników i już w najbliższych tygodniach uruchomimy między innymi usługi paletowe nowego operatora, usługi paczkomatowe Inpost oraz za pośrednictwem Poczty czeskiej oraz DHL w Słowacji przesyłki paczkowe na te dwa kraje w bardzo atrakcyjnych stawkach. Trwają prace nad uruchomieniem usługi Paczka w Ruchu.

Dla dużych nadawców skupiających nadania z jednego miejsca możemy zaproponować usługę Poczty polskiej w serwisie 24h, 48h oraz dostawy do punktu w atrakcyjnych stawkach.

Od ponad miesiąca dostępne są usługi przewozu paczek gabarytowych i dłużycowych za pośrednictwem firmy specjalizującej się w tego typu transportach. Do przewozu zabierane są między innymi części karoserii samochodowych, zjeżdżalnie, meble ogrodowe, elementy przestrzenne i dłużycowe. Czas realizacji przewozu 2-3 dni robocze, cena usługi jest atrakcyjna. Dla stałych nadawców możliwość ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

Z poważaniem

Prezes Zarządu

Krzysztof Krawczyk

Warszawa, 2019-04-25

Szanowni Państwo

Przypominamy o możliwości złożenia reklamacji przez system WebTrucker. W tym celu niezbędne jest podanie 24 cyfrowego numeru listu przewozowego, wypełnienie wszystkich pól znajdujących się w formularzu online, oraz w zależności od rodzaju składanej reklamacji dołączenie niezbędnych dokumentów. Nasz dział reklamacji pozostaje do Państwa dyspozycji pod adresem reklamacje.przesylki@patronservice.com.pl 

Jednocześnie przypominamy, że wszelkie interwencje w sprawie zleceń, które nie zostały jeszcze podjęte przez przewoźnika, należy kierować bezpośrednio na adres Działu Obsługi Klienta - dok@patronservice.com.pl 

Zachęcamy Państwa do kontaktu z infolinią Patron Service, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania pod numerem  801 002 899 lub z telefonów komórkowych pod numerem: 22 319 88 99.

Warszawa, 2019-04-12

Szanowni Państwo

W nawiązaniu do komunikatu z dnia 04.04.2019 dotyczącego zmian stawek u operatora Inpost, pragniemy poinformować Państwa, że w związku z trwającymi negocjacjami, zmiany cen oraz wprowadzenie nowej usługi zostały przesunięte na 01.06.2019. 

Dziękujemy za wyrozumiałość oraz zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym. 

Z poważaniem 

Prezes Zarządu

Krzysztof Krawczyk

Nasi klienci

WebTrucker
Mail
Facebook