Sprawdź status przesyłki

Aktualności - usługi kurierskie

Warszawa, 2019-04-12

Szanowni Państwo

W nawiązaniu do komunikatu z dnia 04.04.2019 dotyczącego zmian stawek u operatora Inpost, pragniemy poinformować Państwa, że w związku z trwającymi negocjacjami, zmiany cen oraz wprowadzenie nowej usługi zostały przesunięte na 01.06.2019. 

Dziękujemy za wyrozumiałość oraz zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym. 

Z poważaniem 

Prezes Zarządu

Krzysztof Krawczyk

Warszawa, 2019-04-08

Szanowni Państwo

W związku z porządkowaniem kartotek klienta, możliwość składania zleceń na kontach nieużytkowanych powyżej pół roku zostanie zablokowana. W celu zdjęcia blokady zapraszamy do kontaktu z Opiekunem Handlowym bądź prosimy o wysłanie zapytania na adres e-mail handlowy.warszawa@patronservice.com.pl  

Z poważaniem

Krzysztof Krawczyk 

Prezes Zarządu Solid SA

Warszawa, 2019-04-04

Szanowni Państwo

W nawiązaniu do wczorajszego komunikatu na temat zmian w Inpost od 1.05.2019 chcemy przekazać więcej szczegółów tego dotyczących:

Zmianie ulegają przede wszystkim ceny podstawowe przesyłek powyżej 10kg do przedziału 50kg, ceny za dodatkowe kilogramy powyżej 50kg, ceny NST. 

Dodatkowo zostaje wprowadzona nowa usługa "podjazd po paczkę" która zostanie umieszczona w standardowym cenniku usług na stronie www.patronservice.pl i będzie wynosić:

Podjazd przy nadaniu do 1 paczki - cena usługi + 3,50zł

Podjazd przy nadaniu do 2 paczek - cena usługi + 2,00zł

Podjazd przy nadaniu do 3 paczek - cena usługi + 1,50zł

Podjazd przy nadaniu do 4 paczek - cena usługi + 1,25zł

Opłata przy jednorazowym nadaniu 5 lub więcej paczek nie będzie pobierana. 

Alternatywą do zmian jakie wprowadza Inpost jest uzgodnienie z opiekunem handlowym warunków współpracy poprzez innego przewoźnika co w wielu przypadkach zminimalizuje lub wykluczy podwyżki stawek Inpost.

Stale działamy nad poszerzeniem wachlarza dostępnych przewoźników i już w najbliższych tygodniach uruchomimy między innymi usługi paletowe nowego operatora, usługi paczkomatowe Inpost oraz za pośrednictwem Poczty czeskiej oraz DHL w Słowacji przesyłki paczkowe na te dwa kraje w bardzo atrakcyjnych stawkach. Trwają prace nad uruchomieniem usługi Paczka w Ruchu.

Dla dużych nadawców skupiających nadania z jednego miejsca możemy zaproponować usługę Poczty polskiej w serwisie 24h, 48h oraz dostawy do punktu w atrakcyjnych stawkach.

Od ponad miesiąca dostępne są usługi przewozu paczek gabarytowych i dłużycowych za pośrednictwem firmy specjalizującej się w tego typu transportach. Do przewozu zabierane są między innymi części karoserii samochodowych, zjeżdżalnie, meble ogrodowe, elementy przestrzenne i dłużycowe. Czas realizacji przewozu 2-3 dni robocze, cena usługi jest atrakcyjna. Dla stałych nadawców możliwość ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

Z poważaniem

Prezes Zarządu

Krzysztof Krawczyk

Warszawa, 2019-04-03

Szanowni Państwo

W związku z nowymi warunkami współpracy z operatorem InPost, od 1 maja 2019 zmianom ulegną stawki na przesyłki standardowe. 

W celu zapoznania się ze szczegółową propozycją, zapraszamy do kontaktu z opiekunem handlowym.

Z poważaniem

Prezes Zarządu

Krzysztof Krawczyk

Warszawa, 2019-04-02

W kwietniu 2019 roku usługa transportu drogowego wynosić będzie 15% (dodatek paliwowy 8,5% + opłata drogowa 6,5%)

Nasi klienci

WebTrucker
Mail
Facebook